Hibya Haber Ajansı

Basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen Hibya Haber Ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor  
 
Hibya; Haber İlan Basın Yayın Ağı’dır.

Uluslararası bir medya ağı olan Hibya, halen 13 dilde yayın altyapısına sahip, bünyesinde 60’dan fazla haber sitesi bulunan ve her gün ağa dahil olan yeni katılımcılarla büyümesini sürdüren bir yapılanmadır. 
 
Dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrımı olmaksızın nitelikli habere odaklanan Hibya, siyaset ve asayiş haberlerine ise cok sınırlı yer vermektedir. Hibya, Türkiye siyasi gündemi yerine, dünya ekonomi ve diplomasi gündemine odaklanmaktadır.  
 
Hibya Haber Ajansı'nın ulaştığı kitle, kendi aboneleri ile sınırlı değildir.  Sadece abonelerine değil, açık sistemi ile tüm medya kuruluşlarının haber kaynağıdır. Medya iletişim Ortaklıklarında ise her zaman vazgeçilmezinizdir.

Ücretsiz Haber Kaynağı

www.hibya.com adresinde yer alan haberler, tüm yayıncılar tarafından ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Tek yapılması gereken ise; Hibya Haber Ajansı'nı kaynak olarak gösterilmesidir.

Hibya, tarafsız bir basın kuruluşudur.

Hiç bir sermaye grubuna bağlı değildir. Hiç bir siyasi yapıya dayanmamaktır. Tamamen emek yoğun sermaye ile kurulmuştur.

Olması gerektiği gibi tarafsızdır.! Herkese eşit uzaklıkta konumlanmıştır.

Hibya'nın Farkı Nedir?

Hibya, haber ajansı kimliğinin yanında aynı zamanda yayıncı olarak da faaliyet göstermektedir.

Yeni nesil bir medya kuruluşu olan Hibya; hali hazırda bünyesindeki 63 adet haber sitesi ile faaliyettedir.

İlk aşama da 13 dilde yayın yapabilir bir alt yapıya sahip olan Hibya, Türkiye için Uluslararası, dünya içinse yerel bir yayıncı olmayı hedeflemiştir.

Hibya, uluslararası alanda yatırımlarına devam ederken, bu kapsamda Rusya, Bulgaristan Yunanistan ve Azerbaycan'da haber siteleri kurmuştur.

Hibya'nın en ayırt edici özelliği ise haber yazma ve yükleme yetkisini sizlere vermesidir. Kolayca sisteme kayıt olabilir ve saniyeler içerisinde haberiniz sisteme yükleyerek, yayınlayabilirsiniz.

Hibya, Bilişim ve Teknoloji Şirketidir,

Alışıla gelmişin dışında, sektöre ve sektör dışına yazılım ve alta yapı destekleri sunmaktadır

Haber sitesi açmak ve içerik sağlamak artık çok kolay. Saatler içerisinde, dilediğiniz sayıda ve dilediğiniz şekilde kendi sitenizi kurma imkânı veriyoruz.

Diğer bir deyişle artık sesinizi, uluslararası camiaya kendi mecranız ve yayınınızla duyurabilirsiniz.

Hibya, Sınırları sizle belirler,

Hibya, kuruluşunda ezberleri bozmaya başlamış 60’ın üzerinde faaliyet alanıyla size çok daha fazlasını sunmak için organize olmuştur,

Dolayısıyla Hibya’nın medya patronlarına veya sermaye güçlerine ihtiyacı yoktur. Hibya’nın ana kaynağı sizlersiniz.

Hibya, sizden aldığı güçle, unutulmaya yüz tutan, özlenen yansız ve tarafsız haberciliği sunmaktadır.

Gelecek sizin elinizde..

Tüm dünya çapında haber sitesi sayımızı 500'ün üzerine çıkarmayı,  5000'den fazla sitenin ana haber kaynağı olmayı hedefliyoruz!

Şimdi sizlerden desteklerinizi bekliyoruz.

Hem tanıdığınız haber sitelerini sisteme davet edebilirsiniz, hem de haber yayınlamak isteyenleri yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz RSS

https://habergiris.com/rssexport.php

Tanıtım Videomuz;

https://www.youtube.com/watch?v=k_y230secps&feature=youtu.be

Kullanım Videomuz;

 

 

Okunma